Proces SpeedUp pro S RoboMIG LORCH

Centrální sklad Liberec
Na dotaz
Děčín prodejna
Na dotaz
Jablonec prodejna
Na dotaz
Kladno prodejna
Na dotaz
Liberec prodejna
Na dotaz

Info o produktu

Popis

Číslo zboží
  • 230.1000.9-RTR-C01
Twitter Facebook

Proces SpeedUp pro S RoboMIG LORCH 

 

SVAŘOVÁNÍ STOUPAVÝCH SVARŮ TAK RYCHLÉ JAKO NIKDY DŘÍV. 

Pro skvělý pocit při svařování stoupavých svarů. 

 

Svařování svisle nahoru? Kdysi bývalo obtížné. Perfektní stoupavý svar byl "vysvědčením“. A pro jeho provedení nutný trojúhelníkový pohyb ruky - dostatečně natavit materiál, nenechat ho příliš ochladnout, jistě zachytit kořen a opatrně podpírat - byla technika pouze pro znalce. Takovým se říkalo svářeči stromečku. A stejně jako růst stromu byla i tato technika i pomalá - pro dodržování termínu asi jako vlastní branka. Bylo tedy logické, aby naši inženýři pátrali po zjednodušení. 

 

„JEDNODUCHÁ“ STOUPAČKA 

Umění leží v kombinaci dvou procesů nebo lépe fází svařovacího oblouku. 

Ta první: "horká" fáze vysokého proudu s vysokým vnosem energie je optimální pro natavení materiálu. Bez přechodu a tím prakticky i bez rozstřiku se díky perfektní regulaci přechází do druhé „chladné“ fáze. Redukovaný vnos energie zajišťuje jistý průvar, přesně dimenzované vyplnění spoje a téměř optimální a-rozměr. I teprve povrchně zaškolení svářeči ovládnou SpeedUp v minimálním čase. 

 

Trendy 

Kdo udělá do zdi hlubokou díru jenom proto, aby protáhl tenký kabel, potřebuje pak spoustu času, aby to všechno zasádroval. Tak tomu dosud bylo i u svařování svislých stoupavých svarů. SpeedUp od Lorchu je daleko přesnější: Vzniká takříkajíc úzká zeDnická spára, která je uzavřena s rychlostí větru. Tak se u plechů do tloušťky 12 mm dosáhne přesně takového a-rozměru, jaký je potřeba. 

Koncentrovaný oblouk SpeedUp je na oceli a ušlechtilé oceli prakticky dvakrát rychlejší. Už o 60-80% je SpeedUp u série Lorch P synergic, obrovský pokrok pro všechny, kteří občas svařují svislé svary. A až o 100 % rychlejší je SpeedUp se zdroji série Lorch S-SpeedPulse. Díky SpeedUp s funkcí PulseControl.