Proces SpeedCold pro S RoboMIG LORCH

Centrální sklad Liberec
Na dotaz
Děčín prodejna
Na dotaz
Jablonec prodejna
Na dotaz
Kladno prodejna
Na dotaz
Liberec prodejna
Na dotaz

Info o produktu

Popis

Číslo zboží
  • 230.1000.9-RTR-C03
Twitter Facebook

Proces SpeedCold pro S RoboMIG LORCH 

 

Pro ledově chladnou efektivitu při svařování tenkých plechů.

Při optimalizaci svařování tenkých plechů je ovládnutí oblouku tou pravou výzvou. Vnesená energie se dá zredukovat celkem snadno, ale takovému "studenému svařování" odpovídají také výsledky: spousta i ulpívajícího rozstřiku a méně stabilní chování oblouku. Důsledkem je více práce.

Určitě si myslíte, že produktivita vypadá jinak. My také. Proto inženýři a svářeči Lorchu vytrvale optimalizovali své koncepty, až dosáhli cíle: proces pro svařování tenkých plechů, se kterým budou zákazníci spokojení. A se kterým budou moci u spousty svých aplikací trvale zvednout produktivitu - s výhodou rychlosti až 40 % a kvalitou, která přesvědčí i toho nejzarytějšího skeptika. 

 

OPTIMÁLNÍ PRO SVARY NATUPO, PŘEPLÁTOVANÍ A ROHOVÉ. 

Měřítka skvělého svařování tenkých plechů leží zejména v tupých, přeplátovaných a rohových svarech. Přesně pro tyto aplikace byl SpeedCold od firmy Lorch vyvinut. Regulace SpeedCold řídí proces přesně s rychlostí reakce na změny v oblouku v milisekundách. Výsledkem je extrémně stabilní oblouk a vynikající kontrola tavné lázně. 

Lorch SpeedCold disponuje skvělými vlastnostmi přemosťování spar a modelace spoje, čímž dává svářeči možnost optimálně zareagovat. 

 

Náběhové zabarvení ukáže rozdíl. 

Vnos tepla do svařence je podstatným faktorem pro rozsah přípavných a dokončujících prací, které jsou nutné pro kvalitní produkt a výsledek. Čím menší vnos tepla, tím menší deformace a tím méně předem udělaných stehů nebo tím méně víepráce, aby se materiál dostal do požadovaného tvaru. 

SpeedCold přidává vždy pouze tolik energie, kolik jí je v daném segmentu procesu potřeba, proto je jeho vnos tepla až o 25 % nižší než u konvenčního MIG-MAG svařování. Zejména u CrNi ocelí s jejich nízkou tepelnou vodivostí a silnějším sklonem k deformacím je redukovaný vnos energie procesu SpeedCold významnou výhoudou pro praxi. Také u svařování pozinkovaných plechů přináší redukovaný vnos energie výhody zachováním původní protikorozní ochrany.