Bruska úhlová CG 15-150 BLP FEIN

8 454 Kč bez DPH / ks
10 229 Kč s DPH
Centrální sklad Liberec
Na dotaz
Děčín prodejna
Na dotaz
Jablonec prodejna
Na dotaz
Kladno prodejna
Na dotaz
Liberec prodejna
Na dotaz

Info o produktu

Popis

Kompaktní úhlová bruska pro 150 mm kotouče, s bezepečnostním pádlovým spínačem a výkonem 1050 W. Výkonná, odolná, bezúdržbová. Ideální pro profesionální práci.

 

Číslo zboží
  • 72227760000

Dokumenty

Dokumenty k produktu
Parametry Parametry
Twitter Facebook

Kompaktní úhlová bruska CG 15-150 BLP

 

Kompaktní úhlová bruska CG 15-150 BLP s průměrem kotouče 150 mm přináší vynikající výkon a robustní konstrukci pro náročné aplikace. Je vybavena funkcemi, které zajišťují bezpečný a efektivní provoz při broušení, řezání a odstraňování otřepů, a to i v náročných pracovních podmínkách. 

S CG 15-150 BLP můžete provádět různé úkoly, včetně hrubování, odstraňování otřepů, oddělování materiálů a kartáčování. Bruska je vynikajícím nástrojem pro profesionální řemeslné práce, ať už jde o řezání, broušení nebo úpravy materiálů. 

 

Vlastnosti:

  • Bezkartáčový motor FEIN PowerDrive: Díky tomuto speciálnímu motoru dosahuje bruska životnosti vyšší až o 60 % oproti běžným úhlovým bruskám. Motor je uzavřen těsným krytem a má samostatně instalovanou elektroniku, což zvyšuje jeho ochranu.
  • Rozsáhlá uživatelská ochrana: Zahrnuje pozvolný rozběh, blokovací systém opětovného rozběhu, kontrolu zaseknutí, elektronickou ochranu proti přetížení, předvolbu rychlosti, kontrolu zpětného rázu, antivibrační rukojeť a brzdu. 
  • Optimální chlazení: Bruska je navržena pro optimální chlazení a sledování teploty. 
  • Rychloupínací matice: Součástí balení je rychloupínací matice umožňující rychlou výměnu brusiva během několika sekund bez použití nářadí. 
  • Pohodlná práce: Díky úzké rukojeti, kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti s dobrou vyvážeností je práce s bruskou pohodlná a není fyzicky náročná. 
  • Elektronické nastavení otáček
  • Tlačítko mrtvého muže pro bezpečný provoz 
  • Očko pro karabinu pro bezpečnostní provoz ve výškách. 

 

Obsah balení:

ochranný kryt, rychloupínací matice, antivibrační rukojeť a klíč

 

Jmenovitý příkon: 1500 W
Využitelný výkon: 1050 W
Brusný kotouč: 150 mm
Elast. brusný kotouč: 150 mm
Závit: M 14
Délka kabelu: 4 m
Hmotnost: 2,4 kg

Prohlédnuté produkty