Bruska úhlová CG 15-125 BLP INOX FEIN

8 454 Kč bez DPH / ks
10 229 Kč s DPH
Centrální sklad Liberec
Na dotaz
Děčín prodejna
Na dotaz
Jablonec prodejna
Na dotaz
Kladno prodejna
Na dotaz
Liberec prodejna
Na dotaz

Info o produktu

Popis

Výkonná úhlová bruska pro 125 mm kotouče, s bezepečnostním pádlovým spínačem a výkonem 1050 W. Určena pro práci s nerezovou ocelí. Ideální pro profesionály, odolná a bezúdržbová.

 

Číslo zboží
  • 72228560000

Dokumenty

Dokumenty k produktu
Parametry Parametry
Twitter Facebook

Kompaktní úhlová bruska CG 15-125 BLP INOX

 

Kompaktní úhlová bruska CG 15-125 BLP Inox s průměrem kotouče 125 mm je vybavena špičkovými vlastnostmi pro efektivní zpracování nerezové oceli. Je vybavena funkcemi, které zajišťují bezpečný a efektivní provoz při broušení, řezání a odstraňování otřepů, a to i v náročných pracovních podmínkách. 

S CG 15-125 BLP Inox můžete provádět různé úkoly, včetně hrubování, odstraňování otřepů, oddělování materiálů, kartáčování a další aplikace na nerezové oceli.

 

Vlastnosti:

  • Bezkartáčový motor FEIN PowerDrive: Díky tomuto speciálnímu motoru dosahuje bruska životnosti vyšší až o 60 % oproti běžným úhlovým bruskám. Motor je uzavřen těsným krytem a má samostatně instalovanou elektroniku, což zvyšuje jeho ochranu.
  • Rozsáhlá uživatelská ochrana: Zahrnuje pozvolný rozběh, blokovací systém opětovného rozběhu, kontrolu zaseknutí, elektronickou ochranu proti přetížení, předvolbu rychlosti, kontrolu zpětného rázu, antivibrační rukojeť a brzdu. 
  • Optimální chlazení: Bruska je navržena pro optimální chlazení a sledování teploty. 
  • Rychloupínací matice: Součástí balení je rychloupínací matice umožňující rychlou výměnu brusiva během několika sekund bez použití nářadí. 
  • Pohodlná práce: Díky úzké rukojeti, kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti s dobrou vyvážeností je práce s bruskou pohodlná a není fyzicky náročná. 
  • Elektronické nastavení otáček
  • Tlačítko mrtvého muže pro bezpečný provoz 
  • Očko pro karabinu pro bezpečnostní provoz ve výškách. 

 

Obsah balení:

ochranný kryt, rychloupínací matice, antivibrační rukojeť a klíč

 

Jmenovitý příkon: 1500 W
Využitelný výkon: 1050 W
Brusný kotouč: 125 mm
Elast. brusný kotouč: 125 mm
Závit: M 14
Délka kabelu: 4 m
Hmotnost: 2,3 kg

Prohlédnuté produkty