Bruska úhlová CG 15-125 BL INOX FEIN

8 454 Kč bez DPH / ks
10 229 Kč s DPH
Centrální sklad Liberec
Na dotaz
Děčín prodejna
Na dotaz
Jablonec prodejna
Na dotaz
Kladno prodejna
Na dotaz
Liberec prodejna
Na dotaz

Info o produktu

Popis

Výkonná úhlová bruska pro 150 mm kotouče o výkonu 1050 W. Určena pro práci s nerezovou ocelí. Ideální pro profesionály, odolná a bezúdržbová.

 

Číslo zboží
  • 72228660000

Dokumenty

Dokumenty k produktu
Parametry Parametry
Twitter Facebook

Kompaktní úhlová bruska CG 15-125 BL INOX

 

Kompaktní úhlová bruska CG 15-125 BL Inox s průměrem kotouče 125 mm je vybavena špičkovými vlastnostmi pro efektivní zpracování nerezové oceli. S prachuvzdorným designem a výkonem 1050 W bezkartáčového motoru FEIN PowerDrive nabízí náročným profesionálům nezbytný nástroj pro broušení, řezání a odstraňování otřepů. 

S CG 15-125 BL Inox můžete provádět různé úkoly, včetně hrubování, odstraňování otřepů, oddělování materiálů, kartáčování a další aplikace na nerezové oceli.

 

Vlastnosti:

  • Bezkartáčový motor FEIN PowerDrive: Díky tomuto speciálnímu motoru dosahuje bruska životnosti vyšší až o 60% oproti běžným úhlovým bruskám. Motor je uzavřen těsným krytem a má samostatně instalovanou elektroniku, což zvyšuje jeho ochranu.
  • Rozsáhlá uživatelská ochrana: Zahrnuje pozvolný rozběh, blokovací systém opětovného rozběhu, kontrolu zaseknutí, elektronickou ochranu proti přetížení, předvolbu rychlosti, kontrolu zpětného rázu, antivibrační rukojeť a brzdu. 
  • Optimální chlazení: Bruska je navržena pro optimální chlazení a sledování teploty. 
  • Rychloupínací matice: Součástí balení je rychloupínací matice umožňující rychlou výměnu brusiva během několika sekund bez použití nářadí. 
  • Pohodlná práce: Díky úzké rukojeti, kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti s dobrou vyvážeností je práce s bruskou pohodlná a není fyzicky náročná. 
  • Elektronické nastavení otáček

 

Obsah balení:

ochranný kryt, rychloupínací matice, antivibrační rukojeť a klíč

Jmenovitý příkon: 1500 W
Využitelný výkon: 1050 W
Brusný kotouč: 125 mm
Elast. brusný kotouč: 125 mm
Závit: M 14
Délka kabelu: 4 m
Hmotnost: 2,3 kg

Prohlédnuté produkty