Principy ochrany soukromí na ESVAROVANI.CZ

Náš e-shop Esvarovani.cz přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout.

info@esvarovani.cz 482 712 268
Doprava nad 2000 Kč zdarma!
Váš nákupní košík je prázdný

KONTAKTUJTE NÁS V NÍŽE UVEDENÉM FORMULÁŘI A ZÍSKEJTE:


 • VÝHODNOU CENOVOU NABÍDKU ŠITOU NA MÍRU
 • ODBORNÉ TECHNICKÉ PORADENSTVÍ A PODPORU


 • Systém podávání drátu MASTER-FEEDER MFS-V3


  Firma ABICOR BINZEL vyvinula ve spolupráci s předními výrobci vozidel systém podavače drátu, který je optimalizován pro vysoké nároky nejen automobilové výroby.

  Nově vyvinutý systém je ještě přesnější a zaručuje precizní digitální podávání drátu prostřednictvím rychlého 32-bitového řadiče, který minimalizuje dobu odezvy v procesech.

  MFS-V3 je systém pro podávání drátu pro laserové aplikace, který může být optimálně integrován do příslušného výrobního prostředí specifického pro danou aplikaci.  Výhody:

 • přizpůsobitelný a uživatelsky příjemný operační / servisní software
 • obsahuje velmi rozsáhlé sledování procesů a mnoho parametrů, které se mohou lišit v závislosti na aplikaci, včetně zjednodušené vizualizace, dokumentace procesů a paměti poruch
 • parametry lze jednoduše nastavit v provozním / servisním softwaru a uložit do eBOXu
 • existuje řada dalších možností nastavení a možností, které lze individuálně přizpůsobit aplikaci (např.: snímač konce drátu nebo zatažení drátu)
 • uživatelské rozhraní obslužného softwaru může být ovládáno nejen systémovým PC, ale také ovládacím panelem (MF Control)
 • funkce vyrovnávání drátu zaručuje snížení tření při podávání drátu na minimum pro prakticky beztřískové podávání drátu
 • systém může využívat buď jednoho (předního) podavače, nebo lze připojit ještě druhý, kdy systém těží z nezávislé aktivace těchto dvou zařízení
 • dva provozní režimy
 • kompatibilní s MFS-V2 - snadná výměna a systémová aktualizace


 • Snadná údržba:

 • rozsáhlý servisní software s vizualizací a dokumentací
 • jednoduchá aktualizace přes slot SD karty
 • volně konfigurovatelné intervaly údržby
 • provozní / servisní software prostřednictvím systému PC a / nebo ovládacího panelu (ovládání MF)
 • paměť poruch
 • ovládací panel (ovládání MF) lze použít pro několik systémů


 • Systém e-BOX


  Systém eBOX představuje komunikační rozhraní mezi řídící jednotkou vyšší úrovně a pohonem MFS-V3. Obsahuje všechny elektronické ovládací prvky.

  Je jakýmsi nervovým systémem celého systému MFS-V3.


  Servisní software MFS


  Komplexní softwarový balík pro správu, diagnostiku, zobrazení provozního stavu, vyhodnocení chyb a provedení záznamu kvality.

  Lze ho použít jak ve spojení se systémovým PC nebo také s inovativním ovládacím panelem MF-Control s jemným a přesným dotykovým displejem pro správu několika zařízení eBOX.

  Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní softwaru umožňuje snadné použití všech funkcí. Z důvodu bezpečnosti mohou uživatelé mít různá uživatelská práva. To se provádí přiřazením uživatelské úrovně. Uživatelé se mohou identifikovat a přihlásit se pomocí uživatelského přihlašovacího jména a hesla nebo alternativně klíčem.


  Navádění drátu FLEX


  Zajišťuje optimální podávání drátu a je rozhraním mezi systémem podávání drátu a obrobkem.

  Může být přizpůsoben všem standardním laserovým optickým přístrojům.


  Přední 4-kladkový pohon MF1


  Byl vyvinut speciálně pro laserové aplikace, skóruje svou malou velikostí, nízkou hmotností a rozmanitostí připojovacích systémů. Lze jej použít samostatně nebo ve spojení s přídavnými pohony.


  Systém posuvu drátu MasterLiner


  Výrobky řady MasterLiner nastavují nové standardy při podávání drátu. Skládají se z jednotlivých segmentů, z nichž každá může být otočena o 360 °. Čtyři malé válečky v každém segmentu zajišťují hladké podávání drátu prakticky bez odporu.


  Přídavný pohon MF1 nebo M-Drive


  U některých aplikací se doporučuje používat systém MFS-V3 s druhým pohonem, který zaručí spolehlivé podávání drátu.

  Jedním ze základních kritérií v rozhodování je délka a stav dráhy podávání drátu. V případě dlouhých vzdáleností nebo složitého vedení cest je zadní pohon rozhodující pro zajištění rovnoměrného posuvu. Vlastnosti použitých materiálů jsou také významné. Měkké dráty, např. jako je hliník, vyžadují dva pohony, čímž se zabraní jakýmkoliv tahovým silám působících na drát.

  M-Drive je zvlášť vhodný pro podávání drátu z cívky.


  Ovládací panel MF-Control


  Ovládací panel MF-Control je volitelnou součástí systému a představuje mobilní alternativu k systémovému počítači, kterým je zpravidla řízen servisní software MFS.

  Zatímco systémový počítač zůstává trvale instalován a připojen k jedinému systému eBOX, malý, lehký ovládací panel je mobilní a může být flexibilně používán pro více zařízení eBOX pomocí plug & play přes sběrnice.

  Kontaktní formulář